Hrad Veveří

olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám

ID: 277

Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39

Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu