Žně

olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo

ID: 280

Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39

Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu