Michal Novotný (MICL) (1969)

Labuť a tele

litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 34/100

ID: 870

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:21

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu