Ivan Ouhel (1945-2021)

Plod

litografie, 2009, 43 x 29 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 12/100

ID: 877

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:25

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)