Ivan Ouhel (1945-2021)

litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100

ID: 878

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:26

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu