Karel Beneš (1932-2021)

Ptáčci

litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200

ID: 26

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:25

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)