Karel Beneš (1932-2021)

Pegas

litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190

ID: 42

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:41

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu