Pegas
litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190
ID: 42
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:41
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 42
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)