Jiři Winter Neprakta (1924-2011)

Milenec

akvarel, tuš, papír, 23,5 x 31 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo 18118, dole text: Ano, je to můj milenec. Ale tu flašku jsi koupil ty!

Provenience: z rodiny přátel autora

studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

ID: 44

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 05. 2023 18:43

Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

Odhadní cena: 19 000 - 24 000 Kč CZK