Alois Pitrmann (1911-1986)

Krajina kolem rybníku

litografie, 1943, 39,9 x 29,5 cm, značeno PD autorským razítkem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 189070

Auction price: 50 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:51

Current price: 50 CZK (3 €)

Last auctioneer: ID3**6 History of bids