Jan Vrba
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:51
Current price: 500 CZK (21 €)