Světla Hásková (1936)

Stavení v krajině

litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 217679

Auction price: 100 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 18:08

Current price: 100 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids