Rastislav Mikloško (1984)

Dvě tváře

akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 226689

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 22. 04. 2024 18:12

Current price: 800 CZK (34 €)