Orange Pekoe

litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 235136

Auction price: 200 CZK (9 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27

Current price: 200 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID3**9 History of bids

Estimate: k CZK