Na loďce před Národním divadlem

litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky

ID: 243376

Auction price: 70 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22

Current price: 70 CZK (3 €)

Last auctioneer: ID2**1 History of bids