Jana Truksová (1947)

Na kolenou

litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 244852

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 25. 04. 2024 17:32

Current price: 1.500 CZK (63 €)