Na kolenou
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 244852
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:32
Current price: 1.500 CZK (63 €)