Pocta Marii
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 244853
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:31
Current price: 2.000 CZK (84 €)