Chlapec v čapce

akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 250387

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:37

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID7**4 History of bids