Vladimír Komárek (1928-2002)

Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

Aantiqari.at Radhošťská

the disciple of prof. Minar, Stipl

ID: 254260

Auction price: 120 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:02

Current price: 120 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID8**7 History of bids

Estimate: k CZK