Rozbouřené moře

olej, překližka, 70 x 100 cm, sign. PD, rám

ID: 257131

Auction price: 1.400 CZK (59 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:42

Current price: 1.400 CZK (59 €)