Rudolf Hanych (1906-1994)

Vesnice

akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 258284

Auction price: 1.400 CZK (59 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 18:35

Current price: 1.400 CZK (59 €)

Last auctioneer: ID8**8 History of bids