Juraj Čorňák

olej, sololit, 1972, 70 x 70 cm, sign. PD Čo 72, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 259724

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2023 18:37

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids