Štědrý

Kytice ve džbánku

olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 260166

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 07. 05. 2024 14:46

Current price: 800 CZK (34 €)