Světla Žáková - Štrupová (1924-1978)

Kytička

litografie, 21,5 x 14,7 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, pasparta, č. 29/95, lehce zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

disciple of Prof. J. Obrovský and K. Minář at the Academy of Fine Arts in Prague

ID: 262212

Auction price: 150 CZK (7 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 15:02

Current price: 150 CZK (7 €)

Last auctioneer: ID3**8 History of bids