Vladislav Röhling (1878-1949)

Pohled na Pražský hrad

lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený

the disciple of F. Zenisek

ID: 262684

Auction price: 350 CZK (15 €)

AUCTION IS TERMINATED: 18. 09. 2023 21:08

Current price: 350 CZK (15 €)

Last auctioneer: ID7**9 History of bids