František Vít Blažek

Zátiší s citrony

olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována

ID: 263700

Auction price: 700 CZK (30 €)

Planned termination: 29. 04. 2024 18:38

Current price: 700 CZK (30 €)