Jan Rafael Schuster (1888-1981)

Mochomůrky IV.

olej, pastel, papír, 1963, 43,8 x 30 cm, sign. PD R. Schuster 7. 9. 1963, vzadu popsáno autorem, zezadu na papíru na třech místech nalepena páska

ID: 264711

Auction price: 700 CZK (30 €)

AUCTION IS TERMINATED: 17. 11. 2022 20:34

Current price: 1.711 CZK (72 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids