Jiří Mocek (1945)

bratři Čapkové

litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru

the disciple of prof. J. Sacha

ID: 265821

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 09. 2023 19:05

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID8**3 History of bids