Ráno v Paříži
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
ID: 266367
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
Current price: 1.000 CZK (42 €)