Jiří Votruba (1946)

Vzorec

olej, sololit, 1988, 30 x 30 cm, sign. PD Votruba 88, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 266569

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2023 18:22

Current price: 800 CZK (34 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids