Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Návrh na exlibris

tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948

Provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 266626

Auction price: 290 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:05

Current price: 290 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID2**4 History of bids