Ivan Veselý

Pohled přes Vltavu

tužka, papír, 9,5 x 20 cm, sign. PD I. Veselý, pasparta, textilní páska pasparty na levém okraji poškozena

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 266757

Auction price: 120 CZK (5 €)

AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 21:52

Current price: 120 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids