Alena Šlapáková (1941)

Z hor a strání

litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 267371

Auction price: 400 CZK (17 €)

Planned termination: 07. 05. 2024 14:56

Current price: 400 CZK (17 €)