Chaloupka s doškovou střechou

olej, plátno, 20 x 25 cm

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 267375

Auction price: 50 CZK (3 €)

AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:50

Current price: 150 CZK (7 €)

Last auctioneer: ID6**7 History of bids