Květoslava Fulierová (1932)

Cirkus ´82

litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 267858

Auction price: 250 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2023 18:35

Current price: 250 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids