Nokturno

olej, plátno, 61 x 41 cm

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 267988

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 04. 2023 16:30

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID2**7 History of bids