Miloslav V. Koutecký (1910-1983)

Muž s melouny

olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 270107

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 22. 04. 2024 18:09

Current price: 800 CZK (34 €)