Muž s melouny
olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 270107
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:09
Current price: 800 CZK (34 €)