Jana Reinerová (1946)

Dvorky Malé Strany (Sudek)

akryl, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem

Provenience: získáno z ateliéru autorky

the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

ID: 275080

Auction price: 5.000 CZK (209 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:36

Current price: 5.000 CZK (209 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids