Bohumil Ullrych (1893-1948)

Ženy u vody

olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta

ID: 249224

Auction price: 1.300 CZK (55 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 18:04

Current price: 1.300 CZK (55 €)

Last auctioneer: ID6**8 History of bids