Žena v kožichu

olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1326

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19

Current price: 202 CZK (9 €)

Last auctioneer: ID3**1 History of bids