Rákosí
akvarel, pastel, běloba, papír, 1993, 9,5 x 13,8 cm, sign. PD J Lorencová 93, rám, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 32
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 19:04
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids