Jarmila Lorencová (1936)

Noční krajina

akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 37

Auction price: 700 CZK (30 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 19:14

Current price: 700 CZK (30 €)

Last auctioneer: ID5**7 History of bids