Jan Saudek (1935)

Coca Cola- barevná

litografie, 2021, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 19/85

ID: 3

Auction price: 10.000 CZK (417 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:05

Current price: 17.000 CZK (709 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids