olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
ID: 175
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:54
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 175
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)