Otakar Livora (1914-?)

Pohled na Bakov

olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám

ID: 189

Auction price: 2.400 CZK (100 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:08

Current price: 2.400 CZK (100 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids