Jaroslav Štechr (1904-?)

Krajina se stromy

olej, lepenka, 45 x 67 cm, sign. PD J. Štechr, rám

ID: 19

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:18

Current price: 2.000 CZK (84 €)

Last auctioneer: ID2**2 History of bids