Vysoké Tatry v zimě
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
ID: 22
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:21
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 22