Štrbské pleso
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám
ID: 26
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:28
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
ID: 26