Oldřich Vlach (1886-?)

Žně

olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám

ID: 74

Auction price: 3.500 CZK (146 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:28

Current price: 8.000 CZK (334 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids