Alois Janeček Pardubský (1894)

Na samotě

olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám

ID: 78

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID5**1 History of bids