Jana Truksová (1947)

Saturnovy hrátky

litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 217967

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 25. 04. 2024 17:33

Current price: 1.500 CZK (63 €)